Tel: 05377652949 E-Mail: semers00@gmail.com

Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?

Ödeme için kapıda buluşalım ! 360kaplama üzerinden yaptığınız alışverişler için ödeme işleminizi kredi kartı, hesaba havale veya kapıda ödeme ile gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme sayfasına geldiğinizde kapıda ödeme seçeneğini seçebilirsiniz. Sadece MNG Kargo ile kapıda ödeme yapılmaktadır. Lütfen fatura tutarını teslimat sırasında MNG Kargo yetkilisine nakit olarak ödeyin. Bu seçenek ile verilen siparişlerde ek olarak 10 TL tutarında "Kapıda ödeme hizmet bedeli"alınmaktadır. Bu hizmet bedelinin iadesi yapılmamaktadır.


Telefon kaplama ne işe yarar?

Telefon kaplama cihazı tasarımını bozmadan dakikalar içinde değiştirir. Diğerlerinden kendinizi ayırarak renk ve desenlerle ifade edip cihazınıza stil ve kişilik kazandırır. Gittiğiniz her yerde ilgi odağı olursunuz. Benzeri olmayan incelik ve güzelliği ile fark yaratıp herkesi etkilersiniz. Tasarım ve teknoloji harikası güzelim cihazınızı, hantal bir plastik kap ya da silikon kılıf ile kapatarak gizlemekten kurtarır. Cihazı çiziklere, parmak izlerine, kir, toz, hasar, aşınma belirtilerine karşı korur. İstediğiniz zaman stilinizi değiştirmenize izin verir.


Telefon kaplama nasıl yapılır?

Telefon kaplama uygulaması konusunda gözünüz korkmasın. Sitemizden satın aldığınız ürünü uygularken, aynı zamanda bir tasarımcı olma deneyimi de edineceksiniz. Yanlış yapıştırdığınızda endişelenmeniz yersiz. Ürün yapıştırıldıktan sonra hemen sıkılaşmaz. Bunun yerine nihai yapışma ve yüzeyi kavrama süreci birkaç dakika sonra başlar. Bu da yapışkanlı folyo malzemenin pozisyonunun istenilen şekilde konumlandırılmasını sağlar. Uygulamadan sonra hava kabarcığı oluşmaz. Çünkü yapışkanlı folyonun sırt kısmında havanın dışarı çıkmasına izin veren hava kanalları vardır. Ürünü yerine yanlış yapıştırıldığında fön makinesi yardımı ile söküp yeniden yapıştırmak mümkün. Bıktığınızda sökmek isterseniz soyulması kolaydır ve asla yapışkan kalıntısı bırakmaz. Piyasadaki en kaliteli koruyucu yapışkanlı folyo ürününü satın aldığınızı bilerek güvenle alın. Çünkü 360kaplama' da tüm delik ve düğme yerleri kusursuz denk gelecek şekilde ayarlanmış, test edilmiş, sonra da lazer hassaslığı ve kaliteli işçilikle üretilmiştir. 


Telefon nasıl bir malzeme ile kaplanır?

Malzeme dünyaca ünlü 3M tarafından üretilen yapışkanlı folyo bir vinildir. Telefon kaplama için kullanılan gezegenimizdeki en kaliteli malzemedir. Uzun ömürlü, ince, bir o kadar da şık ve dayanıklıdır. Kendinden yapışkanlı folyo sadece telefonlarda değil otomotiv, uçak, denizcilik, moda, mobilya gibi birçok sektörde de kullanılır.